Найкращі відгуки
Знайшов СТО випадково. Заїхав, залишив машину на пів дня. Зробили все якісно та швидко. Залишився задоволений не лише якістю, а й сервісом. Дуже рекомендую це СТО!
Обслуговував свою kia sportage. Сервісом залишився задоволений та й ставленням персоналу теж. Це не офіційне СТО. Повірте, є із чим порівнювати. Тут майстри на голову вищі. Обслуговуватимуся і далі. Рекомендую
Велике спасибі !! Все було чудово! Всі розповіли все показали та вирішили всі проблеми, оперативно та якісно. Думаю стану вашим постійним клієнтом )))
Я обслуговую свій автомобіль у цій компанії вже кілька років і завжди залишаюся задоволеним. Вони завжди виконують роботу швидко та якісно, ціни також дуже прийнятні. Дуже рекомендую!



